For the complete experience, please enable JavaScript in your browser.
ImageImage
Image
ANA SAYFAHAKKINDAFOTO GALERIVIDEO VIDEO 1 VIDEO 2 VIDEO 3 VIDEO 4 VIDEO 5 VIDEO 6 VIDEO 7 VIDEO 8HABERLERRÖPORTAJLARILETISIMLINKLER
SEYHAN  ARMAN
Copyright © 2017 - SEYHAN  ARMAN - Tüm Hakları Saklıdır  
61582_1491535721260_1020017782_31134091_2256938_n_bs_original
Seyhan Arman; 1980 Adana dogumlu. Oyunculuga 1994 yIlInda tiyatro ile başladI. Dilruba Saatçi'den oyunculuk egitimi aldl. Engin Alkan'In yönettigi Islah Evi, Küskün Müzikal ve Huysuz isimli oyunlarda reji ekibinde çalIştI ve oyunculuk workshoplarIna katIldI.

But KIsa Film YarIşmasI ve KadrajImda Pozitif Öyküler KIsa Film YarIşmasI'nda jüri üyeligi yaptI. Birçok sokak performansInda ve excessinmoderation çagdaş dans performansInda çalIştI. Çeşitli tiyatro dergileri ve web sitelerine yazIlar yazmaktadIr. 

insan haklarl aktivisti olan Arman istanbul'da yaşlyor.

Teslimiyet filmi ile 22. Ankara UluslararasI Film Festivali Seçici Kurul Oyunculuk Özel Ödülü ve Güneşi Gördüm filmi ile 23. UluslararasI  Singapur Film Festivali En iyi Performans (Best Performance 'The Entire Cast') Ödülü alan sanatçI oyunculugun yanl slra Madame Margot isimli kabare'de Mc-Queen Matmazel Coco karakterini canlandIrIyor. Kendi yazdıgı ve oynadıgı Küründen Kabare isimli tek kisilik tiyatro oyunu devam etmektedir.

FiLMOGRAFi: Kuyu - Nerdesin Askim - Çekmeceler - Komik bir aşk hikayesi - Kolpaçino Bomba - Papaz Kimde - Teslimiyet - Günesi Gördüm Beyza'nIn KadInlarI - Gitmek - Hiç -Nerdesin AşkIm - Sislerin içinde - Vuslat - Gassal - Ezan Çiçegi - Peki - Gelin - Teleferik - Transgender- Kibrit- Behzat Ç - Akasya DuragI- Menekşe ile Halil- Melekler AdasI- Sil Baştan - Böyle mi OlacaktI- Yeditepe istanbul